موفقيت به معناي بدست آوردن آن چيزي است كه مي خواهيد و شادي به معناي خواستن آن چيزي است كه داريد.
صفحه اصلی > انتخاب رشته کنکور سراسری 98 
انتخاب رشته کنکور سراسری 98

گام آخر را درست‌تر برداريد با انتخاب رشته‌ي كنكور 98 ...

انتخاب رشته دغدغه‌ی بزرگ داوطلبان کنکور پس از شرکت در آزمون سراسری است و از آن‌جایی که در چند سال اخیر پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی نیز با معیار کنکور سراسری صورت می‌گیرد، اهمیت این موضوع دو چندان شده است.

امسال هم همانند سال‌های گذشته دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون سراسری (دفترچه شماره 2) در روز های پس از اعلام نتایج اولیه کنکور 98، در 5 گروه آزمایشی به طور جداگانه، در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. این دفترچه شامل شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو، نحوه و زمان انتخاب رشته و جدول زمان‌بندی اعلام نتایج نهایی است.

کد رشته‌های تمام رشته‌ها در دوره‌های تحصیلی روزانه، شبانه (نوبت دوم)، پردیس خودگردان، بدون کنکور (صرفاً با سوابق تحصیلی)، پیام نور، تربیت معلّم و نیمه متمرکز همگی در دفترچه شماره 2 موجود می‌باشد. اما کد رشته‌های مربوط به دانشگاه آزاد در دفترچه‌ای جداگانه و در زمانی متفاوت از طریق سایت خود این دانشگاه ارائه شده و ارتباطی با دفترچه شماره 2 سازمان سنجش کشور ندارد.

هر ساله علاوه بر تغییر کد رشته‌ها، بعضاً شاهد تغییراتی دیگر در تعداد رشته‌های موجود در دفترچه، نسبت به سال‌های قبل هستیم.

آن‌چه از امروز تا زمان برگزاری آزمون باید به خاطر داشته باشید تلاش هرچه بیش‌تر برای کسب نتیجه‌ی مطلوب است که شما را به سمت یک «انتخاب رشته‌ی» بهتر هدایت کند و نه «اجبار رشته»!!!

رزرو ثبت نام انتخاب رشته‌ي انفرادي با شخص آقاي ديبازر شروع شده است لذا جهت ثبت مشخصات خود با 88575593 و یا 88385090 تماس بگيريد.

آینده شروع شد!

بايد همين امسال، سال آخر كنكور شما باشد

 

برای رزرو انتخاب رشته سراسری کنکور 98 با مجموعه تماس بگیرید.

تمامی حقوق وب سایت متعلق به برنامه سازی و برنامه ریزی دیبازر می باشد