موفقيت به معناي بدست آوردن آن چيزي است كه مي خواهيد و شادي به معناي خواستن آن چيزي است كه داريد.
صفحه اصلی > اخبار > اخبار عمومی 
اخبار > دوره های برنامه سازی و برنامه ریزی


  چاپ        ارسال به دوست

دوره های برنامه سازی و برنامه ریزی

برنامه ریزی کارگروه از نیمه دوم شهریور آغاز و تا کنکور ادامه دارد و به صورت هفتگی اجرا می شود ، این نوع برنامه ریزی شامل آزمون ، برنامه سازی و برنامه ریزی و مشاوره انفرادی می باشد.

این برنامه چون قابلیت انعطاف دارد و در سال چندین بار دوره و تکرار دارد از هر زمان که به برنامه بپیوندید قابلیت اجرا دارد.

در قسمت آزمون که با عنوان آزمون های پایش مطرح می شود، ما آنچه را در هفته های گذشته خوانده اید مورد سنجش قرار می دهیم، در واقع " آزمون های پایش " به نوعی " آزمون سنجش برنامه " مطالعاتی داوطلب است!

در قسمت مشاوره‌ی انفرادی علاوه بر بررسی روند اجرای برنامه در هفته گذشته و نمرات آزمون پایش و بررسی نقاط ضعف و قوت دانش آموز در آزمون های جامع خارج از مرکز ، توجه ویژه ای به تفاوت های فردی می شود و عموماً دانش آموز علاوه بر برنامه اصلی یک برنامه ویژه متناسب با شرایط خود ( دانش آموز یا فارغ التحصیل بودن نقاط ضعف و نقاط قوت و ...) دریافت می کند..

اگر در کار مدرسه ی خود مانده اید و انگیزه ای برای شرکت وکسب رتبه در کنکورهای آزمایشی و آزمون های برنامه ای و هفتگی ندارید، در این کلاس ها ثبت نام نکنید و فقط تکلیف دبیرتان را اجرا کنید و سال بعد کنکور دهید چون قبولی در سال اول مستلزم اجرای برنامه ی کنکور در کنار دبیران محترم است. اگر اینگونه نبود تمام دانش آموزان مدارس و تمام داوطلبانی که در کلاس کنکور شرکت می کنند رتبه می آوردند!

این کلاس ها خاص دانش آموزان پرتلاش و پرکار است.

متاسفانه تازگی ها دانش آموزان پول را جایگزین زحمت میکنند! هزینه می کنند و وقت می فروشند و فرصتی برای درس خواندن ندارند! چون دائم در رفت و آمد کلاس کنکور هستند. مثلاً زمانی کلاس کنکور ریاضی ثبت نام کنید که اوضاع درس های عمومی شما عالی باشد در غیر این صورت حضور در کلاس ریاضی وقت تلف کردن است!

در کلاس های برنامه سازی آقای دیبازر بحث های روان شناسی و انگیزشی مطرح نمی شود.

در این کلاس ها به شما خواهند گفت: چه بخوانید؟ از چه منبعی بخوانید؟ هر مبحث را چگونه بخوانید؟ چه کتابی را در چه زمانی تمام کنید؟ چه زمانی جمع بندی را شروع کنید؟ چه کار کنید تا به همان میزان که تلاشی میکنید نتیجه بگیرید.

ما به شما ماهیگیری نمی آموزیم چون شما فرصت این کار را ندارید!!!!!

ماهی را صید میکنیم و...

 

به امید موفقیت شما فرزندان این مرز و بوم ، شاید که ما نیز بتوانیم سهم کوچکی در پیشبرد اهداف شما داشته باشیم.

برای ورود به بخش ثبت نام اینجا کلیک کنید

 


١٥:٠٠ - پنج شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٩٠    /    تعداد نمایش : ٥٠٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق وب سایت متعلق به برنامه سازی و برنامه ریزی دیبازر می باشد