موفقيت به معناي بدست آوردن آن چيزي است كه مي خواهيد و شادي به معناي خواستن آن چيزي است كه داريد.
صفحه اصلی > اخبار > اخبار عمومی 
اخبار > برنامه ریزی و مشاوره‌ مکاتبه ای


  چاپ        ارسال به دوست

برنامه ریزی و مشاوره‌ی مکاتبه ای

برنامه ریزی و مشاوره‌ مکاتبه ای

برنامه ریزی مکاتبه ای

مشاوره مکاتبه ای همزمان با آغاز کلاس های کارگروه یعنی از نیمه دوم شهریور آغاز و تا کنکور ادامه دارد ، این برنامه به صورت هفتگی اجرا می شود.

در این برنامه آزمون هر هفته به صورت آنلاین برگزار می شود که دانش آموز با مراجعه به سایت مرکز ملزم به آزمون دادن در تایم مشخص است که در همان لحظه نیز کارنامه صادر می گردد و می تواند درصد ، نمره و تراز خود را بررسی نماید.

در حقیقت " آزمون پایش آنلاین" سنجش برنامه ای است که دانش آموز در هفته های گذشته اجرا کرده است.

علاوه بر مورد فوق  ارسال برنامه سازی و برنامه ریزی (بودجه بندی مباحث) از طریق ایمیل و در یک روز و ساعت مشخص صورت می گیرد.

و در نهایت رابطین واحد مکاتبه ای با برقراری تماس تلفنی با دانش آموز توضیحات دقیق برنامه را ارائه و به بررسی روند اجرای برنامه در هفته های گذشته ، کارنامه آزمون پایش و آزمون های های خارج از مرکز می پردازند.

کلیه موارد فوق با طراحی آقای دیبازر و نظارت رابطین انجام می شود و بررسی نحوه ی اجرای صحیح برنامه ها، تحلیل نتایج آزمون های پایش و نمره ی تراز قلم چی و سازمان سنجش کشور توسط رابطین مجموعه با اعمال نظر آقای دیبازر انجام می گیرد و نمرات داوطلب مکاتبه ای در بین کلیه دانش آموزان مجموعه رتبه بندی می شود. امکان ملاقات حضوری و یا ارتباط تلفنی مستقیم با آقای دیبازر وجود ندارد اما می توانید سوالات خود را از طریق ایمیل و سایت ما ارسال کنید، ایشان شخصاً و به طور مستقیم، خودشان پاسخ شما را خواهند داد.

نگران نباشید رابطین مجموعه هر هفته گزارش وضعیت علمی شما را به اطلاع آقای دیبازر می رسانند. فقط درخواست ما از شما این است که برگه ی راهکار هفته و پیام های تلگرام و توضیحات برنامه ای که برایتان ایمیل می شود را با صبر و دقت زیاد مطالعه و اجرا کنید.

ما کنار شما هستیم تا نتیجه ی تلاش خود را با یاری خداوند متعال بگیرید.

 

ثبت نام مقدماتی

 

پس از ثبت اطلاعات جهت تکمیل ثبت نام با شماره ی 88575593 تماس بگیرید

 


١٧:١٣ - شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٥    /    شماره : ٢٠    /    تعداد نمایش : ٩٩٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق وب سایت متعلق به برنامه سازی و برنامه ریزی دیبازر می باشد